Відгуки про Keto Guru

 • Ілля
  Замовив шипучі таблетки Keto guru для своєї сестри. Вона пила місяць і дуже задоволена, схудла на 11 кг! Тепер збираюся замовити на тому ж сайті новий курс для себе!
  Keto Guru
 • Маргарита
  Я зі шкільного часу борюся з кілограмами. Успіх дуже приблизний, від різних дієт ± 2 кг. Почала пити keto guru без будь-якої віри. У перший тиждень відчула мало, але зараз, після 3-го тижня бачу результат - 7 кг! Доведеться тепер гардероб оновлювати!
  Keto Guru
 • Святослава
  5 років намагаюся позбутися зайвої ваги. Дієти та препарати не допомагають. Дієтолог порадила Keto Guru, зі словами: проблема надмірної ваги вирішена. Я пила по прописи, 1 шипучі таблетки вранці натщесерце. Їла все, але маленькими порціями і часто. Тепер, через 2 місяці, у мене тіло, про який я мріяла! - 15 кг! Спасибі виробникам!
  Keto Guru
 • Роман
  Чудовий препарат! Дружина п'є місяць KETO GURU - НЕ нарадуємося! Вже на першому тижні була бадьора і в гарному настрої! Зараз схудла на 9 кг і помолодшала!
  Keto Guru
 • Марта
  Я замовив препарат Keto Guru на сайті, товар прийшов швидко. Через місяць я зрозумів, що це найефективніший спосіб. Я без всяких дієт і виснажливого спортзалу втратив за місяць 5 кг. Буду замовляти ще і рекомендую всім ! ! Спасибі ще й за швидку безпроблемну доставку!
  Keto Guru
Рейтинг користувачів Keto Guru
4.7
5