Декілька простих порад для тих кому треба схуднути на 5 кілограм

Кожна людина, яка страждає на зайву вагу, мріє схуднути в максимально короткі терміни. І тут починається пошук методик, які допоможуть здійснити задумане. Як не дивно, така система живлення існує. Саме її і буде представлено нижче.

Основні правила схуднення

Незалежно від того, яка методика схуднення була обрана, необхідно дотримуватись загальних правил схуднення, які допоможуть кожному розпочати свій шлях до стрункої фігури.

схуднення на 5 кг на тиждень

До таких правил відносять:

  • дбають про достатнє вживання рідини. Щодня вживають два літри чистої води, причому поділяють їх рівномірно.
  • дотримуються загальних правил дробового харчування. Їдять по режиму, наприклад, кожну 3 години. Завдяки такій хитрощі апетит буде помірним, і їсти зайвого не захочеться.
  • до дієти слід підготуватися. Організм повинен м'яко переходити до нового раціону. Наприклад, можна влаштувати розвантажувальний фруктовий день.
  • дотримуватися дієти можна і без фізичних навантажень. Якщо дієта занадто обмежує харчування, варто зовсім виключити фізичні навантаження.

Кефірна дієта

Щоб швидко позбавитися зайвої ваги, необхідно морально налаштуватися на обмеження в раціоні. Дієта допоможе схуднути на 5 кілограмів за тиждень. Харчування спрямоване те що, щоб комплексно очистити організм. На час дієти є виключно за графіком. Завдяки цьому запуститься метаболізм. Перерва між їдою становить 3 години. Вживають кефір низької жирності.

трав'яний відвар для схуднення на 5 кг на тиждень

Дієта на зеленому чаї

Зелений чай завжди славився своїми властивостями, що очищають. Продукт допоможе позбутися зайвої рідини та шлаків. Відомо, що якщо організм надмірно забруднений, то позбавитися зайвої ваги точно не вийде. Варто вибирати виключно якісний чай, чай у пакетиках не принесе користі організму. Під заборону потрапляють усі жирні продукти. Варто пити багато води, зеленого чаю на добу допускають не більше 900 мл. Напій здатний вимити кальцій із організму, тому протягом дієти п'ють вітамінний комплекс. Важливо врахувати, що при низькому тиску дієти не дотримуються.

Дієта під назвою «Улюблена»

Дієта стала справді улюбленою серед дівчат із надмірною вагою. Раціон являє собою чергування питних, фруктових, овочевих та білкових днів. Протягом цього часу можна схуднути до 7 кілограмів.

фрукти для схуднення на 5 кг на тиждень

Послідовність дотримання:

  • питний день. Дозволено рідину у вигляді води, зеленого чаю, легких бульйонів, кефіру.
  • овочевий день. Дозволено їсти будь-які овочі, крім картоплі. Овочі їдять у сирому чи вареному вигляді.
  • питний день.
  • фруктовий день. Дозволені будь-які фрукти, крім бананів, винограду, груш та динь.
  • білковий день. Дозволено їсти варене м'ясо птиці, нежирну рибу. Також використовувати кисломолочну продукцію.
  • питний день.
чай з м'ятою та лимоном для схуднення на 5 кг за тиждень

У питні дні дозволено лише корисну рідину. Пити газовану воду або пакетовані соки вкрай не рекомендовано. Що стосується кефіру та іншої молочної продукції, то вибирають низьку жирність.