Методики схуднення

Усьому світу вже давно відомо: щоб тіло стало підтягнутим струнким, необхідно правильно харчуватися і займатися фізичними вправами. Сучасні люди все частіше стали звертатися до естетичної медицини і використовують сучасні методики схуднення, які разом із правильним харчуванням та спортом допомагають стати ближчими до заповітної мети. Поняття «естетична медицина» вбирає категорії краси та здоров'я.

Як вибрати відповідну дієту?

Модні видання та багато б'юті-блоги заповнені інформацією про різні дієти та принципи харчування, які сприяють схуднення. Варто зазначити, що більшість із них справді ефективні, але насправді все не так просто. На дієті людина втрачає ненависні зайві кілограми, але згодом вони набираються назад. До того ж по здоров'ю наноситься удар, який має трудноусувні наслідки.

Кожен бажаючий може собі скласти раціон, у якому замало калорій. Але є один нюанс – харчування має бути збалансованим. Їжа, що споживається, повинна містити в собі певну кількість харчових нутрієнтів: білків, вуглеводів, жирів, мікроелементів і вітамінів плюс великий об'єм рідини. Ще слід враховувати, що у людини із зайвою вагою є проблеми не тільки з апетитом, але й з гормональним тлом, цукром у крові, засвоюваністю продуктів і т. д. , тому для початку необхідно виключити або вилікувати відхилення органів та систем, заповнити дефіцит відсутніхмікроелементів, і лише потім можна складати індивідуальний план харчування та розпорядок дня з урахуванням особливостей тієї чи іншої людини.

присідання для схуднення

Як вибрати відповідний вид спорту?

Термін «спорт» часто плутають із поняттям «фізичні вправи». Тут слід розібратися. Спорт має на увазі постійну працю, величезні фізичні навантаження. Це професія. Фізичні вправи - це індивідуальні навантаження, що враховують можливості людини. Багато худнуть починають бігати, але й у бігу є свої протипоказання. У зв'язку з цим буде краще, якщо фізичне навантаження підбере лікар, який врахує фізичні параметри та стан здоров'я. Хороший фахівець може допомогти підібрати не тільки раціон харчування, необхідний для позбавлення від зайвих кілограмів, а й фізичні навантаження, потрібні для спалювання калорій.

Апаратні методики схуднення

На сьогоднішній день естетична медицина має практично безмежні можливості у сфері схуднення. Це й різні апарати, ін'єкційні методики та інші. Здебільшого люди незадоволені своїми великими розмірами та горезвісною «апельсиновою кіркою» — целюлітом, але до кожного випадку потрібно підходити індивідуально, бо причиною зайвих кілограмів може бути абсолютно різна: застій рідини в тканинах, жирові відкладення. Тут допоможуть такі техніки, як гемолімфодренаж, кріоліполіз, інші процедури, які сприяють підвищенню тонусу шкіри та м'язів.

Якщо основною проблемою є целюліт, знайте, що схема лікування цієї проблеми залежатиме від стадії розвитку целюліту, його типу форми. Саме тому не можна нехтувати діагностикою.

Різні методики схуднення

Перед тим, як почати лікуватися, пацієнт повинен пройти діагностику, за допомогою якої фахівець визначить конкретні проблеми та патології, які потребують втручання. Як правило, всі симптоми поєднують у 5 великих груп.

  1. Великі обсяги тіла, товста жирова тканина. У цьому випадку фахівець вдається до процедур, спрямованих на руйнування жирових клітин. Ось кілька із них: радіоліполіз – глибоке прогрівання жирової тканини, мезотерапія – уколи зі спеціальними речовинами, які руйнують жирові клітини, озонотерапія – ін'єкції з активним киснем та озоном для прискорення обміну речовин, спеціальний масаж та інші.
  2. Набряки, нерівна шкіра, тяжкість у кінцівках, зайвий об'єм тіла. При цих симптомах лікар призначає процедури, які сприяють покращенню кровообігу та відтоку лімфи: мезотерапія, ручний лімфодренажний масаж, терапія мікрострумом з метою посилити мікроциркуляцію крові, LPG-масаж.
  3. В'яла, нерівна шкіра, товста шкірна складка, зниження еластичності шкіри. Тут необхідна робота з впливом на м'язи і шкіру: мезотерапія, плазмотерапія – ін'єкція своєї плазми підшкірно, стимуляція струмом, термолифтинг – високотемпературний вплив вакуумом.
  4. В'яла, висяча шкіра, непружні м'язи, знижений тонус м'язів. У цьому випадку на допомогу прийдуть: ручний масаж, тонус, що підвищує, електростимуляція.
  5. Целюліт, горбиста, нерівна шкіра. По-науковому це називається гіподоїдна ліподистрофія з фіброзним компонентом. Простіше кажучи, це надмірний об'єм підшкірного жиру з сполучною тканиною, що розрослася. При таких порушеннях слід застосовувати методики, що впливають саме на сполучну тканину: мезотерапія дефіброзантами, озонотерапія, ручний та апаратний масаж, вплив ультразвуком.

Звичайно є і домашні методи схуднення та боротьби з целюлітом. Але треба пам'ятати, що всі перераховані методи не працюють поодинці, а ефективні в сукупності з правильним харчуванням та фізичними навантаженнями. І кожен випадок має розглядатися спеціалістом індивідуально, навіть якщо на перший погляд симптоми та скарги схожі.